"Окупант програв!"У мережі бурхливо відреагували на жахливий старт Росії на "Євро-2020"

Поразка збірної Росії - Євро 2020

На стартовому матчі групового етапу Чемпіонату Європи з футболу в Санкт-Петербурзі 12 червня збірна Росії програла Бельгії з рахунком 0:3.

Новини.LIVE зібрали найяскравіші реакції в мережі на поразку російської збірної.

Два голи з трьох забив Ромелу Лукаку, причому останній - за хвилину до фінального свистка.

На десятій хвилині рахунок у грі був відкритий. Лукаку після помилки захисту росіян пробив у кут воріт з приблизно 10 метрів з десяти – 1:0. На 34-й хвилині Бельгія забила другий гол. На добивання вчасно зіграв бельгійський футболіст Тома Меньє. На 88-й хвилині Лукаку вибіг віч-на-віч з воротарем росіян та яскраво пробив 3:0.

У мережі бурхливо відреагували на таку розгромну поразку російської збірної. Варто нагадати, що вчора у країні святкували День Росії. Тому всі активно почали "вітати" переможених зі святом.

Наприклад, Олексій Гончаренко яскраво на своїй сторінці в Telegram слідкував за матчем Євро-2020 з концерту Ніно Катамадзе.

"До святкування перемоги "червоних дияволів" приєдналась і Ніно Катамадзе!" - написав він.

А російське видання "Чемпіонат" взагалі говорить про те, що один із голів Бельгії не можна було зараховувати.

"Після епізоду арбітр про щось сперечався з Маріо Фернандесом, але взяття воріт все-таки зарахував", - написали там.

А Олег Ляшко на своїй сторінці у Facebook взагалі назвав себе "патріотом Бельгії".